M7 Serwis i naprawy

Zakres usług naszej firmy to również profesjonalny serwis maszyn i urządzeń objętych gwarancją, zakupionych na stronie internetowej Mighty Seven. Mamy świadomość jakie konsekwencje dla warsztatu niesie wymuszona przerwa w pracy, spowodowana niespodziewaną awarią sprzętu, dlatego za cel stawiamy sobie możliwie najszybszą reakcję na każdą zgłoszoną usterkę. Krótki czas oczekiwania w połączeniu z kompleksową i skuteczną naprawą wyposażenia to solidne podstawy, na których zbudowaliśmy renomę naszej marki.

Serwis naprawczy Mighty Seven — profesjonalizm i kultura pracy

W przypadku produktów objętych gwarancją, które ujawniły jakiekolwiek wady konstrukcyjne i techniczne przy okazji normalnej eksploatacji, to my bierzemy odpowiedzialność za transport danego artykułu. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność najwyższego standardu obsługi, a cały proces jest możliwie najmniej uciążliwy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat procedur lub omówić szczegóły konkretnego przypadku.

Wszystkie narzędzia Mighty-Seven objęte są gwarancją na 12 miesięcy.

WAŻNE! W przypadku napraw serwisowych podlegających pod system door2door koszt transportu ponoszony jest przez firmę ANB Sp. z o.o. sp. k pod warunkiem że transport zostanie zlecony przez firmę ANB Sp. z o.o. sp. k bądź zostanie zlecony na nasz numer klienta w firmie kurierskiej DHL (w tym przypadku prosimy o kontakt z Handlowcami).

Wybierając narzędzia pneumatyczne Mighty Seven takie jak klucz pneumatyczny, wiertarka pneumatyczna, nitownica pneumatyczna, czy nitownica do nitonakrętek klient musi wiedzieć że za każdym z tych narzędzi stoi producent z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Narzędzia penumatyczne które, oferowane są na stronie www.mightyseven.pl objęte są roczną gwarancją w systemie Door to Door. Klient w przypadku ujawnienia się wady produktu materiałowej lub montażowej nie jest obciążany kosztami transportu do i z serwisu Mighty Seven. Dotyczy to narzędzi takich jak: klucz kompozytowy, nożyce do blachy, smarownica pneumatyczna, szlifierka pneumatyczna czy klucz udarowy. Wybierając Mighty Seven wybierasz jakość której możesz być pewien.

produkt mightyseven oraz logo

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny znajdują się w siedzibie firmy ANB na ul. Zerzeńskiej 36 w Warszawie.

Siedziba firmy

ANB Sp. z o.o.
ul. Zerzeńska 36
04-787 Warszawa
T.: +48 22 612 16 16
F.: +48 22 612 29 30
www.anb.com.pl

Uwaga! Poszukujemy Dystrybutorów


Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 11 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-27
Wszystko ok. Szybko i sprawnie
2022-04-07
Wszystko OK
pixel