Narzędzia Akumulatorowe

( ilość produktów: 38 )

Obszerny zbiór wysokiej klasy wyposażenia, od teraz na wyciągnięcie ręki! Wśród propozycji naszego sklepu internetowego czeka na Państwa bogata oferta narzędzi akumulatorowych, dostępnych w wielu różnorodnych odsłonach. Nasz asortyment obejmuje między innymi klucze udarowe, piły, szlifierki, wkrętarki, latarki oraz o wiele więcej! Ponadto znajdą Państwo tutaj również szereg dodatków i akcesoriów, w rodzaju zamiennych baterii oraz ładowarek. Ofertę uzupełniają atrakcyjne zestawy — doskonały sposób, aby za jednym zamachem uzupełnić wyposażenie warsztatu, oszczędzając przy tym pieniądze!

Narzędzia akumulatorowe Mighty Seven — wysokiej klasy wyposażenie warsztatu!

Zachęcamy tym samym do zapoznania się z kompletnym wymiarem oferty naszego sklepu internetowego. Szczegółową specyfikację techniczną poszczególnych produktów, wraz z krótkim opisem właściwości, znajdą Państwo w rozwinięciu konkretnych pozycji. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy natomiast do kontaktu — nasi doradcy z chęcią udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Najlepsze narzędzia akumulatorowe

Prace remontowe i wykończeniowe należą do czynności, które wymagają nierzadko precyzji i skupienia. Takie zadania są utrudnione, gdy rozwinięte kable ograniczają swobodę ruchów i nieustannie plączą się pod nogami. Obecnie możemy skorzystać z narzędzi akumulatorowych, które zyskują coraz większe zaufanie wśród klientów. Umożliwiają one mobilną pracę bez zamartwiania się o długość kabla czy obecność gniazdek elektrycznych. Obecne na rynku narzędzia na akumulator litowo-jonowy odznaczają się długim czasem pracy i szybkim ładowaniem. 

Decydując się na narzędzia akumulatorowe zestawy, można być pewnym, że zaopatrzymy się w urządzenia o różnych zastosowaniach.  Popularnością cieszy się akumulatorowy klucz udarowy DW-1840 Mighty Seven M7, który dostępny jest w zestawie wraz z akumulatorowym kluczem udarowym DW-401 Mighty Seven M7, akumulatorową latarką warsztatową DFL-101 Mighty Seven M7, dwoma akumulatorami Li-ion 18V DB-1850 Mighty Seven M7 i ładowarką 18V DC18A Mighty Seven M7 w poręcznej torbie narzędziowej.

W sklepie Mighty Seven znajdziesz narzędzia akumulatorowe do warsztatu i narzędzia akumulatorowe do domu w różnych wariantach. Nasze narzędzia na akumulator sprawdzą się profesjonalistom i firmom z branży montażowej i instalacyjnej, stolarskiej, dekarskiej oraz firmom remontowym, ale również majsterkowiczom do pracy w domu i warsztatach.

Bogata oferta gwarantuje narzędzia akumulatorowe pomocne do wywiercenia dowolnego otworu, wkręcenia śruby, szlifowania czy cięcia materiałów o różnych powierzchniach. Dostępne są oczywiście narzędzia akumulatorowe zestawy. Znajdą się u nas wiertarki, wiertarko-wkrętarki, klucze udarowe, szlifierki, zakrętarki, latarki, akumulatory czy zestawy narzędzi bezszczotkowych.

Dzięki nim praca stanie się prostsza i przyjemniejsza. Szeroki asortyment narzędzi na akumulator doskonale zda egzamin w miejscach bez dostępu do sieci elektrycznej. Bez problemu mogą być one używane na działkach czy ogródkach. 

Narzędzia akumulatorowe – rodzaje

Narzędzia akumulatorowe to bardzo przydatne wyposażenie, które ułatwia pracę w miejscach, gdzie trudno o stały dostęp do energii elektrycznej. Oferta narzędzi akumulatorowych do warsztatów, ale i użytku domowego stale rośnie. Co roku przybywa nowych opcji, których zadaniem jest ułatwienie pracy i przyspieszenie jej. Są one niezastąpione podczas prac montażowych, gdzie niwelują konieczność ciągnięcia ze sobą niewygodnych przedłużaczy. Narzędzia akumulatorowe zestawy to najczęściej opcje, w których skład wchodzi wkrętarka i zakrętarki. Są to dość podobne urządzenia, ale mają one trochę inne funkcje, przez co w zestawie się doskonale uzupełniają.

Innym popularnym zestawem narzędzi na akumulator jest połączenie zakrętarki udarowej, wiertarko-wkrętarki i młotowiertarki. Jest to wariant nadający się do ciężkich prac remontowych. Uzupełnienie takiego zestawu o dodatkowe akumulatory pozwoli na równoczesną pracę wszystkimi urządzeniami. Taki zestaw zapewnia długi czas pracy baterii i dużą żywotność. Umożliwia on także prace w miejscach w stanie surowym.

Dla mechaników samochodowych szukających idealnego narzędzia na akumulator sprawdzi się zestaw z kluczem udarowym. Moc tego typu narzędzia można regulować i dopasować do konkretnych zadań. Z tego względu sprawdzi się on jako narzędzie akumulatorowe do domu i do warsztatu.  

Dostępne są również uniwersalne pakiety, które zapewniają prawie wszystkie najpotrzebniejsze urządzenia, które przydadzą się przy każdym zadaniu. W skład takiego pakietu wchodzi:

 • akumulatorowa zakrętarka udarowa, która sprawdzi się głównie przy pracach montażowych, ułatwiając pracę przy twardych powierzchniach;
 • akumulatorowa wiertarko-wkrętarka posiadająca 3 biegi, które umożliwiają dopasowanie prędkości obrotowej i mocy do danego materiału;
 • akumulatorowa pilarka tarczowa, która pozwala na szybkie przycinanie drewnianych desek i płyt pilśniowych;
 • akumulatorowa szlifierka kątowa, którą można wykorzystać przy szlifowaniu, przecinaniu i polerowaniu stali oraz podczas docinania kafelek i obrabiania powierzchni betonowych;
 • akumulatorowa piła szablasta, która będzie pomocna w sytuacjach, gdy pilarka lub szlifierka kątowa zawiodą; może być wykorzystana do wstępnego przycinania drewna i metalu oraz pozbycia się niechcianych gałęzi drzew czy krzewów.

Jakie zalety mają narzędzia akumulatorowe?

Narzędzia akumulatorowe do domu i narzędzia akumulatorowe do warsztatu charakteryzują się wieloma zaletami. Należą do nich: 

 • szerokie i wszechstronne zastosowanie,
 • możliwość użytkowania w miejscach, gdzie nie ma prądu,
 • brak nieporęcznego kabla,
 • prosta, bezproblemowa praca,
 • sprawdzają się majsterkowiczom i profesjonalistom
 • kompaktowość,
 • wydajność,
 • dłuższy czas pracy sięgający kilku godzin,
 • uniknięcie wdychania spalin, jak przy silnikach benzynowych,
 • możliwość pracy z kilkoma narzędziami przy wykorzystaniu jednego akumulatora
 • łatwe sprawdzanie stanu baterii poprzez obserwacje wskaźnika stanu naładowania
 • brak ryzyka porażenia prądemJedyną wadą tego typu narzędzi, jest konieczność sprawdzenia stanu naładowania akumulatora przed każdym użyciem.

Na co zwracać uwagę przy wyborze zestawu narzędzi akumulatorowych?

Szukając zestawu narzędzi akumulatorowych, warto zwrócić uwagę na to, aby składał się on z urządzeń posiadających silniki bezszczotkowe. Gwarantują one dwa razy dłuższą pracę przy korzystaniu z tej samej baterii. Emitują one także wyższą moc. Brak szczotek wpływa także na ich większą żywotność i na bezproblemową eksploatację.

Taki rodzaj urządzeń o wiele lepiej sprawdza się również w trudnych warunkach – tradycyjne silniki szczotkowe tworzą iskry przy pracy, co może wywołać zapłon. Widać to gołym okiem - przy rozruchu i dużym obciążeniu ze sprzętu wydobywa się niebieska poświata. Bezszczotkowe narzędzia akumulatorowe do warsztatu eliminują ten problem.

Narzędzia akumulatorowe dostosowane pod siebie

Narzędzia akumulatorowe do domu czy do warsztatu powinny być dobierane do potrzeb i oczekiwań klienta. Zdarza się tak, że gotowe pakiety składają się z narzędzi, z których wiemy, że nie skorzystamy i są nam niepotrzebne. Ważne jest, aby przed zakupem danego zestawu, dokładnie zastanowić się nad naszymi oczekiwaniami i przeanalizować, jakie narzędzia do domu są nam tak naprawdę niezbędne.

Ważne jest także zapoznanie się z produktami danego producenta, bo może okazać się, że w jego ofercie nie ma urządzeń, które potrzebujemy. Jest to znaczące z tego powodu, że akumulatory pasują tylko do jednego systemu narzędziowego.

Jak dbać o akumulator w narzędziach z akumulatorem?

Kupując narzędzia z akumulatorem, warto zastanowić się nad tym, jak dbać o akumulator, aby służył przez wiele lat. Należy zaznaczyć, że nowy akumulator jest przeważnie naładowany do około 30% pojemności, dlatego trzeba całkowicie go naładować przed użyciem. 

Dobrym rozwiązaniem jest też pełne rozładowanie narzędzia i dopiero wtedy ponownie go naładować. W ten sposób uodpornimy akumulator na szybkie rozładowania. Trzeba wziąć pod uwagę również temperaturę pracy. Temperatura, w której akumulator będzie pracował najskuteczniej, jest zazwyczaj podana przez producenta w specyfikacjach.

Akumulator powinien być chroniony przed wilgocią, ogniem i wodą. Należy trzymać go także z dala od elementów metalowych, bo mogłoby dojść do zwarcia między stykami.

Jaki akumulator w narzędziach akumulatorowych wybrać?

Akumulator w narzędziach z akumulatorem odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego istotne jest wzięcie go pod uwagę, podczas zakupu tego typu sprzętu. Najważniejsze parametry, na które trzeba zwrócić uwagę to:

 • Pojemność akumulatora wyrażana w amperogodzinach (Ah) – im wyższa pojemność, tym dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu. Z tego względu warto postawić na narzędzia odznaczające się akumulatorem z jak największą pojemnością. Dzięki temu nie będzie potrzeby robienia częstych przerw na doładowanie akumulatora.
 • Napięcie znajdujące się w akumulatorze podawane w woltach (V)- im wyższa klasa napięcia, tym większa moc urządzenia. Warto zaznaczyć, że im większe napięcie akumulatora, tym większa jego masa, więc należy się zastanowić, czy potrzebujemy sprzętu cechującego się dużą mocą, którego obsługa może wymagać od nas dużego wysiłku.
 • Rodzaje akumulatorów spotykane w narzędziach bezprzewodowych – ten czynnik jest najmniej problematyczny, z racji tego, że najczęściej narzędzia akumulatorowe posiadają akumulatory litowo-jonowe. Są to akumulatory, których nieużywana bateria nie traci energii. Nie posiadają także efektu pamięci, więc można je doładować w każdej chwili, nie czekając, aż akumulator całkowicie się rozładuje.

 Klucze udarowe
Klucze zapadkowe
Nitownice
Szlifierki pneumatyczne
Szlifierki proste
Gąbki i szlifierki polerskie
Młoty pneumatyczne
Wkrętarki
Wiertarki
Nożyce do blachy
Piły pneumatyczne
Pistolety pneumatyczne
Pistolety do przedmuchiwania
Odwadniacze i naolejacze
Przewody pneumatyczne oraz węże
Balansery
Nasadki udarowe
Akcesoria pneumatyczne


Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 12 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-03
ok
2022-04-07
Wszystko OK
pixel