O firmie Mighty Seven

trzymane w ręku narzędzie pneumatyczne

Sukces M7 to historia ciężkiej pracy!

Wierzymy, że zrównoważony rozwój, który przejawia się ciągłym pielęgnowaniem pokładów kreatywności i innowacji, jest kluczem do osiągnięcia dalekosiężnych celów. To właśnie dzięki takiej postawie możemy poszczycić się wieloletnią obecnością na dynamicznie ewoluującym rynku, dostarczając po drodze wielu efektywnych i ergonomicznych rozwiązań z zakresu narzędzi pneumatycznych. Stale pracujemy także nad zapewnieniem różnorodnej i obszernej oferty w obrębie specjalności Mighty Seven, która od lat znajduje uznanie zarówno wśród właścicieli i pracowników profesjonalnych warsztatów mechanicznych, jak i prywatnych użytkowników.

Mighty Seven — wysoki standard w każdym calu!

Równie wielką wagę, co do wysokiej klasy proponowanych przez nas rozwiązań, przykładamy również do jakości obsługi naszych klientów. Stawiamy na przejrzyste zasady współpracy oraz prokonsumenckie podejście — korzystając z naszych usług możesz liczyć na fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście na każdym etapie świadczenia usług.

Mighty Seven, lub M7 jak wyraża się o nas tysiące naszych użytkowników, jest czymś więcej niż producentem narzędzi pneumatycznych. Prawda jest taka, że dostarczamy nowe rozwiązania dla technologii narzędzi pneumatycznych. Nasz zespół to silna sieć międzynarodowych ekspertów.

Mighty Seven posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zasilaniu rynku w nasze produkty. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo na nim pozostaniemy.

MIGHTY SEVEN – narzędzia pneumatyczne do zastosowań warsztatowych i przemysłowych.

Wielu użytkowników elektronarzędzi boryka się z problemem wysokich kosztów utrzymania ich w dobrej kondycji. Ma to miejsce szczególnie przy zastosowaniach warsztatowych czy przemysłowych, gdzie eksploatuje się narzędzia do granic ich możliwości. Intensywne użytkowanie pociąga za sobą konieczność częstego serwisowania a opłacalność napraw po okresie gwarancyjnym jest niejednokrotnie dyskusyjna.

Rozwiązaniem dla tych problemów może być program narzędzi pneumatycznych oferowanych przez docenioną już w wielu krajach na świecie markę MIGHTY SEVEN, zdobywającą uznanie także wśród polskich fachowców nie tylko z branży samochodowej. M7 powiązany z marką KINGTONY czerpie z bogatego doświadczenia inżynierów znających doskonale charakter prac związanych z mechaniką - montażem i demontażem połączeń gwintowanych. Ponad 20 lat doświadczenia oraz ponad 10 lat funkcjonowania marki M7 na arenie światowej pozwoliło na stworzenie kompleksowej oferty narzędzi pneumatycznych wysokiej jakości pod marką MIGHTY SEVEN.

Uwaga! Poszukujemy Dystrybutorów


Od projektu do projektu

Inżynierowie M7 założyli sobie za cel tworzenie narzędzi o wysokiej wytrzymałości i doskonałej ergonomii pracy. Wiadome jest, że nie da się stworzyć dobrego produktu bez nieustannych badań wśród przyszłych jego użytkowników. Wiedzą o tym także wszyscy pracujący nad nowymi konstrukcjami w MIGHTY SEVEN. Doskonałym przykładem ich wysiłków może być najbardziej kompaktowy klucz udarowy 1/2” na świecie o wysokości 180mm i długości tylko 115,5mm. Pneumatyczny klucz udarowy M7 NC-4610 charakteryzuje także niska masa wynosząca 1,6kg. Jest on lekki i poręczny, a jego 610Nm momentu obrotowego czyni go dodatkowo bardzo wszechstronnym. Narzędzie to jest jednym z dowodów jak producent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników aby ich praca była jeszcze bardziej ergonomiczna.

Wszystkie produkty przed wprowadzeniem do sprzedaży przechodzą rygorystyczne testy wytrzymałościowe potwierdzające ich wysoką jakość i długą bezawaryjną pracę u przyszłych nabywców. Jest to niezmiernie istotne z punktu widzenia kupującego, gdyż wysoka jakość produktu pozwala na obniżenie jego ceny dzięki założeniu niższych kosztów serwisu gwarancyjnego dla takiego narzędzia.

Serwis - Najwygodniejsze z rozwiązań

Dla wygody użytkowników serwis gwarancyjny funkcjonuje w usłudze typu „door-to-door” - czyli wadliwy sprzęt jest odbierany bezpośrednio z miejsca pracy aby nie było konieczności przemieszczania się z nim do dystrybutora. Roczny okres gwarancji pozwala na zweryfikowanie czy w narzędziu nie ma ukrytej wady produkcyjnej – montażowej czy jakościowej i upewnić się, że produkt ma przed sobą długi okres bezawaryjnej pracy.

Po okresie gwarancyjnym w razie konieczności naprawy z powodu jakiejkolwiek usterki nie ma ryzyka braku dostępności do części zamiennych. Serwis realizujący naprawy gwarancyjne daje także możliwość naprawy odpłatnej po upływie gwarancji producenta oraz zapewnia dostęp do części.

Oferta - Mechanik, Blacharz, Lakiernik, Montażysta

W ofercie MIGHTY SEVEN znaleźć można szereg narzędzi i akcesoriów niezbędnych przy pracach związanych z mechaniką samochodową, montażem na liniach produkcyjnych czy też przy konstrukcjach stalowych.

Szeroka oferta narzędzi pneumatycznych M7, to między innymi:

 • klucze udarowe z zabierakami 3/8, 1/2, 3/4, 1” o momencie obrotowym do ponad 3000 Nm;
 • klucze zapadkowe (klucze kątowe typu grzechotka) 1/4, 3/8, 1/2”;
 • mikro szlifierki;
 • szlifierki proste;
 • szlifierki taśmowe;
 • szlifierki kątowe 125, 180, 230 mm;
 • szlifierki oscylacyjne i oscylacyjno-obrotowe;
 • wkrętarki dwukierunkowe proste i z chwytem pistoletowym;
 • wiertarki, w tym także dwukierunkowe;
 • młotki i młotki igłowe;
 • nitownice, w tym także do nitonakrętek;
 • nożyce do blachy – skokowe i proste;
 • pisak grawerski;
 • nóż pneumatyczny;
 • wyciskacz;
 • pistolet do smaru;
 • aerograf;
 • narzędzie do tłoczków hamulcowych;
 • oprzyrządowanie – balansery, pistolety do przedmuchiwania, przewody powietrzne, złączki, regulatory, odwadniacze, naolejacze;
 • akcesoria do narzędzi – dłuta, noże, nasadki.

Oferta w każdej grupie produktowej zawiera po kilka lub kilkanaście różnych modeli aby narzędzia MIGHTY SEVEN mogły sprostać większości z możliwych zastosowań. Dzięki różnorodności modeli użytkownik może dobrać urządzenie skrojone na miarę jego potrzeb, które zapewni mu wysoką wydajność przy zachowaniu najwyższej ergonomii pracy.

Dobór narzędzia kluczem do sukcesu

Jak dobrać narzędzie właściwe do wykonywanej pracy? Trudna analiza potrzeb i analiza finansów? Jeśli przyszły użytkownik narzędzia nie jest przekonany co do jego możliwości, można skorzystać z oferowanej przez głównego dystrybutora narzędzi MIGHTY SEVEN w Polsce pomocy technicznej a w razie potrzeby umówić się na pokaz praktyczny przed zakupem bezpośrednio u zainteresowanego. Po zestawieniu ze sobą doświadczeń obu stron wybór będzie najsłuszniejszy z możliwych i zaowocuje zadowoleniem przyszłego nabywcy. Specjaliści marki M7 oferują więc pomoc jeszcze przed zakupem, w jego trakcie a co ważne także i po jego dokonaniu.

Powietrze nośnikiem energii M7

Konstrukcja narzędzi pneumatycznych pozwala na osiągnięcie dużo dłuższej żywotności narzędzia w porównaniu do odpowiadającego mu elektronarzędzia. Przy założeniu zbliżonej lub niejednokrotnie niższej ceny zakupu oraz niższych kosztach serwisowych wybór staje się dość prosty. Jest tak oczywiście przy odpowiedniej instalacji powietrznej i właściwej eksploatacji z odpowiednią dbałością o olej niezbędny do smarowania narzędzi oraz brak mogącej zaszkodzić skraplającej się wody. Na rzecz narzędzi napędzanych sprężonym powietrzem przemawia także ich niska waga a dzięki temu najbardziej ergonomiczna praca jakiej trudno by szukać w przypadku narzędzi zasilanych bezpośrednio z sieci lub z akumulatora.

„Powietrze” można więc śmiało zakwalifikować jako „lepszy” nośnik energii, dzięki któremu można przy okazji uzyskać większą opłacalność wykonywanej pracy. Nowoczesne narzędzia pneumatyczne charakteryzują się zmniejszonym zapotrzebowaniem na sprężone powietrze przez co ich eksploatacja nie jest kosztowna. Stosowane przez MIGHTY SEVEN w coraz większej gamie urządzeń obudowy kompozytowe pozwalają na zachowanie wytrzymałości porównywalnej z metalową a znacznie przyjemniejszą pracę w niskich temperaturach oraz poprawę stosunku mocy do masy urządzenia.

M7 dokłada wszelkich starań aby produkty oferowane pod tą marką były mocne, wytrzymałe, o niskim zużyciu powietrza a przy tym by ich ergonomia stała na najwyższym poziomie.

Uwaga! Poszukujemy Dystrybutorów


Dokładne informacje na temat produktów M7 można odnaleźć na stronie internetowej mightyseven.pl

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 12 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-07-12
szybko!!
2023-03-16
Wszystko przebiegło elegancko...ale było by super gdyby po zaznaczeniu wysyłki paczkomatem, była wysyłka paczkomatem, niestety była kurierem. Poza tym wszystko poprawnie.
pixel