Klucze 1 cal

( ilość produktów: 33 )

W naszym sklepie internetowym czeka na Państwa bogata selekcja narzędzi pneumatycznych Mighty Seven — najwyższej klasy produktów, opracowanych przez specjalistów dla specjalistów. Proponowane przez nas klucze udarowe 1’’ dostępne są w wielu interesujących wariantach, zróżnicowanych pod względem rozwiązań konstrukcyjnych, mocy oraz momentu obrotowego, co pozwala łatwo dostosować wybór modelu do indywidualnych wymagań. Nasza oferta obejmuje także modele o innych rozmiarach nasadek, dostępne w pozostałych kategoriach na naszej stronie internetowej.

Pneumatyczne klucze udarowe 1’’ Mighty Seven

Tego typu narzędzia pozwalają na szybkie i bezproblemowe odkręcanie i zakręcanie wszelkiego typu śrubek, nakrętek i nakładek, co w przypadku dużego nakładu pracy może skutkować zauważalną oszczędnością czasu i energii. Dlatego właśnie produkty z tej kategorii dedykowane są przede wszystkim profesjonalnym warsztatom mechanicznym. Wydajne mechanizmy naszego sprzętu pozwalają na wydajną pracę na wysokich obrotach przy minimalnym zużyciu sprzężonego powietrza.

Ceny podane przy produktach są cenami BRUTTO.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 12 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-16
Wszystko przebiegło elegancko...ale było by super gdyby po zaznaczeniu wysyłki paczkomatem, była wysyłka paczkomatem, niestety była kurierem. Poza tym wszystko poprawnie.
2023-03-11
Zadowolony
pixel