Nożyce pneumatyczne do blachy, szlifierki, przecinarki

( ilość produktów: 7 )

  Urządzenia pneumatyczne potrafią działać z dużą siłą i dokładnością. Te cechy w szczególności dotyczą produktów firmy Mighty Seven. Ich asortyment nożyc do blach oraz przecinarek wart jest zainteresowania. Przedstawimy kilka rozwiązań, które z pewnością znajdą miejsce w niejednym warsztacie.

   Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, w której znajdują się pneumatyczne nożyce do blachy oraz metalu, a także szlifierki i przecinarki firmy Mighty Seven. To nowoczesny sprzęt wyróżniający się wysoką jakością wykonania. Poszczególne modele zostały wyprodukowane ze stali niedrzewnej, wraz ze wzmocnionym punktem uderzenia, co znanie wydłuża żywotność oferowanych przez nas urządzeń i sprawia zarazem, że jest to doskonały wybór na długi czas – zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów majsterkowania. Znajdą zastosowanie w motoryzacji, także podczas naprawiania łodzi oraz motorówek – do przecinania zardzewiałych elementów, takich jak śruby, nakrętki, zaciski i inne metalowe akcesoria. Każdy produkt marki Mighty Seven dostępny w naszym sklepie – nożyce do blachy, proste szlifierki i przecinarki pneumatyczne – objęty jest roczną gwarancją.

   Trwałe nożyce do blachy – charakterystyka

   Warto przyjrzeć się nożycom do blachy firmy Mighty Seven. Ostrza tnące zostały wykonane z wysokogatunkowej stali narzędziowej.  Sprawia to , że są bardzo wytrzymałe oraz trwałe. Samo cięcie nie powoduje zadziorów ani innych wypaczeń, brak jest ostrych krawędzi, wgnieceń czy odkształceń materiału w wyniku nacisku noży.

   Takie urządzenia są stosowane tam, gdzie potrzebne jest precyzyjne cięcie cienkich elementów, zwykle płaskich, metalowych blach. Siła nacisku dwóch ostrzy jest możliwa dzięki zasilaniu sprężonym powietrzem. Należy pamiętać, aby sprężone powietrze zasilające było zgodne z zaleceniami producenta powinno być odpowiednio przygotowane. Pojawienie się rdzy wewnątrz układu doprowadzającego powietrze dosyć często może oznaczać znaczne uszkodzenie. Dostarczane powietrze musi zawierać mgłę olejową, która w prawidłowy sposób będzie smarowała narzędzie.Nożyce potrafią wykonać kilka tysięcy ruchów ostrzy na minutę. To bardzo usprawnia pracę, gdyż ręczne nożyce do cięcia blachy, wykorzystujące siłę mięśni zostają daleko w tyle pod względem efektywności. Nie umożliwiają takiej precyzji, nie mówiąc już o tempie cięcia i co najważniejsze o zmęczeniu operatora przy manualnym naciskaniu nożyc.

   Nożyce pneumatyczne stosuje się w serwisach, zakładach przemysłowych, metalurgicznych oraz przy produkcji mebli, gdzie wykorzystuje się elementy metalowe. Także swoje miejsce znajdą w przemyśle motoryzacyjnym, w blacharstwie i w dekarstwie. Jest to rozwiązanie nie tylko do użytku profesjonalnego w wielu gałęziach produkcyjnych, warsztatowych, ale także do domowego majsterkowania.

   Nożyce pneumatyczne przetną blachę o danej grubości w zależności od tego, z jakiego materiału jest wykonana. Najgrubsze elementy zostaną przecięte, jeśli będą z aluminium czy z miedzi. Następnie obróbce mniej poddaje się zwykła stal węglowa, dlatego materiał musi być cieńszy. Najtwardszym metalem będzie stal nierdzewna i tutaj te same nożyce do cięcia blachy nie poradzą sobie z taką samą maksymalną grubością jak w przypadku aluminium oraz stali – dlatego w tym wypadku należy stosować cieńsze blachy.

   Najlepsze nożyce do blachy z profesjonalnej firmy – Mighty Seven

   Pewność wykonywanych cięć dają produkty, których konstrukcja jest przemyślana i przetestowana w najtrudniejszych warunkach. Dlatego bez wahania warto  zakupić  nożyce do blachy pneumatyczne QG-102 Mighty Seven M7. Produkt charakteryzuje się wysoką trwałością i jest przeznaczony do cięcia blach stalowych o grubości 1,5, 1,2 mm. Natomiast dla nierdzewnej odpowiednia grubość to 1 mm. Są to bardzo wydajne noże, które będą  gwarantować najwyższą jakość wykonania cięcia.

   Do bardziej precyzyjnego cięcia, w miejscach trudno dostępnych, z ograniczoną przestrzenią roboczą polecamy nożyce do blachy pneumatyczne QG-103 Mighty Seven M7. Niewielkich rozmiarów  gilotyna dzięki wysokiej częstotliwości uderzeń rozcina blachy z wysoką płynnością i precyzją. Jest to doskonała pomoc przy pracach dekarskich i naprawach karoserii. Dlatego tnie dowolne kształty nie tylko w płaskich blachach, ale także w elementach profilowanych. To także zasługa wyjątkowo trwałego stempla roboczego. Dla wygody pracy rękojeść jest pokryta olejoodpornym materiałem, który także świetnie tłumi wszelkie drgania. Całość ma ergonomiczną konstrukcję co w połączeniu z odpowiednio użytymi materiałami, daje odpowiedni komfort użytkowania.

   Jednak najbardziej udany projekt pod względem technicznym nie będzie nawet dostatecznym produktem, jeśli nie będzie bezpieczny. Wszystkie urządzenia Mighty Seven mają wysoki wskaźnik ochrony przy jakimkolwiek użytkowaniu. Tak samo jest przy nożycach do cięcia blachy QG-103. Dochowano tutaj wszelkich starań, aby urządzenie nie zostało przez przypadek włączone. Dlatego znajduje się w nim dźwignia włącznika z zabezpieczeniem przed przypadkowym uruchomieniem.

   Przecinarka pneumatyczna – udane urządzenie do zadań specjalnych

   Kolejne urządzenie, które jest zdolne pracować w ciężko dostępnych miejscach, to przecinarka pneumatyczna prosta QC-213 Mighty Seven M7. Sprawdzi się przy odcinaniu wszelkich łączeń metalowych. Tam, gdzie trzeba odciąć zardzewiałe śruby, nakrętki albo dokonać cięć w blasze. Takie urządzenie posiada silnik z dużym momentem, dlatego idealnie nada się do przecinania nawet najtwardszych elementów. Czy w przemyśle, czy w warsztacie, oprócz jakości zapewni także bezpieczeństwo. Zamontowany spust z zabezpieczeniem uniemożliwi przypadkowe uruchomienia. Wylot powietrza znajduje się u dołu, z dala od obszaru roboczego – daje to wygodną pracę bez zakłóceń. 

   Nożyce do cięcia blachy i przecinarki pneumatyczne potrafią bardzo wiele przy codziennym użytkowaniu. Dzięki zasilaniu poprzez sprężone powietrze możliwa jest praca z dużą siłą wykonawczą. Firma Mighty Seven gwarantuje trwałość, bezpieczeństwo i precyzję działania. Warto postawić na te urządzenia. Wyzwól drzemiącą w nich moc!   Klucze udarowe
   Klucze zapadkowe
   Nitownice
   Szlifierki pneumatyczne
   Szlifierki proste
   Gąbki i szlifierki polerskie
   Młoty pneumatyczne
   Narzędzia akumulatorowe
   Wkrętarki
   Wiertarki
   Piły pneumatyczne
   Pistolety pneumatyczne
   Pistolety do przedmuchiwania
   Odwadniacze i naolejacze
   Przewody pneumatyczne oraz węże
   Balansery
   Nasadki udarowe
   Akcesoria pneumatyczne


   Zaufane Opinie IdoSell
   4.83 / 5.00 12 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-05-03
   ok
   2020-03-05
   Temat załatwiony super
   pixel