Szlifierki, Polerki

( ilość produktów: 8 )

   Przygotowujesz się do prac konserwacyjnych swojego samochodu? Chcesz odrestaurować stare meble lub usunąć z ogrodzenia rdzę? Wszędzie tam, gdzie pożądane jest wykończenie powierzchni bez naruszenia lakieru, dobrym rozwiązaniem będą szlifierki i polerki do czyszczenia powierzchni.

   Oferowane przez nas urządzenia Mighty Seven zapewniają prostą i wydajną pracę. Znajdujące się w naszym asortymencie modele takie jak szlifierka do czyszczenia powierzchni QB-802 są trwałe, proste w obsłudze i nie nagrzewają się nawet podczas wielogodzinnej pracy. Dodatkowo można stosować je w różnych warunkach atmosferycznych. Ponadto, zastosowanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że urządzeń Mighty Seven można używać do usuwania nie tylko rdzy i starej farby, ale również naklejek, winylu, nalepek czy tlenków. Wszystkie znajdujące się w naszym sklepie szlifierki i polerki objęte są roczną gwarancją.   Klucze udarowe
   Klucze zapadkowe
   Nitownice
   Szlifierki proste
   Młoty pneumatyczne
   Narzędzia akumulatorowe
   Wkrętarki
   Wiertarki
   Nożyce do blachy
   Piły pneumatyczne
   Pistolety pneumatyczne
   Pistolety do przedmuchiwania
   Odwadniacze i naolejacze
   Przewody pneumatyczne oraz węże
   Balansery
   Nasadki udarowe
   Akcesoria pneumatyczne


    

   Mightyseven.pl — polerka samochodowa

   Planujesz odświeżyć karoserię samochodu, a może odrestaurować stare meble? W naszego znajdziesz duży wybór polerek samochodowych. Znalazła się u nas między innymi polerka samochodowa, polerka wibracyjna, polerka akumulatorowa, polerka mimośrodowa i polerka oscylacyjna. M7 to znany i ceniony producent elektronarzędzi. Słynie z solidnych i trwałych konstrukcji. Urządzenia M7 są również wydajne i proste w obsłudze. Wiele modeli potrafi pracować długo i nie nagrzewać się. Dzięki temu praca jest szybsza i bardziej bezpieczna. Polerki można używać do usuwania rdzy, starych warstw farby, naklejek lub winylu. Produkty, które oferujemy, objęte są gwarancją na rok.

   Polerka samochodowa — dlaczego jej potrzebujesz?

   Potrzebujesz wypolerować Lakier na samochodzie lub motocyklu? Twoja praca będzie znacznie łatwiejsza dzięki polerce samochodowej niż ręczne nakładanie pasty. Oszczędzisz wiele godzin pracy, którą możesz spożytkować na wycieczkę swoim autem lub motocyklem,

   Samochodowa polerka — zalety

   Polerka samochodowa jest idealna do tchnięcia nowego życia w pomalowane i zużyte powierzchnie. Podczas gdy długotrwałe działanie czynników atmosferycznych jak kurzu, piasek lub inne substancje z czasem negatywnie wpływa na lakier, to powierzchnia może być ponownie błyszcząca i błyszcząca, przywracając jej funkcję ochronną. Polerowanie może również poradzić sobie z drobnymi zadrapaniami bez konieczności nakładania nowego lakieru. Różnice w budowie, funkcji i mocy decydują o tym, czy narzędzie nadaje się do użytku profesjonalnego lub domowego.

   Polerka samochodowa — prędkość pracy

   Obroty polerki samochodowej można regulować za pomocą różnych prędkości. Na początek powinieneś wybrać niską prędkość poniżej 1000 obrotów na minutę, abyś mógł równomiernie rozprowadzić pastę. Zbyt duża prędkość w połączeniu ze zbyt szorstkimi elementami jest szkodliwa dla lakieru. Maksymalna prędkość obrotowa polerek rotacyjnych wynosi 3000 obr./min, ponieważ maszyna jest mocniejsza niż narzędzia mimośrodowe. Mimośrodową polerkę bez problemu można ustawić na ponad 6000 obr./min. Najlepsza prędkość zależy od rozmiaru i twardości użytych padów. Aby osiągnąć tylko efekt polerowania, należy zacząć od niskiej prędkości. Dzięki praktyce i cierpliwości znajdziesz odpowiednią prędkość, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

   Polerka mimośrodowa

   Czym jest polerka mimośrodowa, która mamy również w ofercie? Polerki mimośrodowe wykorzystują zarówno ruch obrotowy, jak i oscylacyjny, czyli ruch potrząsający talerza polerskiego. Ruch ten opiera się na naturalnych ruchach dłoni i wykorzystuje wymuszony napęd lub siłę odśrodkową. Polerka mimośrodowa jest mniej skuteczna niż narzędzie obrotowe, co niekoniecznie jest wadą. Wolniejsze ruchy dają szansę na eksperymentowanie. Temperatura powierzchni pozostaje niższa, co zmniejsza efekt powstawania okrągłych śladów w lakierze widocznych w słońcu. Narzędzia te pozwalają początkującym przyzwyczaić się do procesu polerowania. Jeśli konsekwentnie dochodzisz do górnej granicy możliwości swojej mimośrodowej polerki, możesz zamienić ją na polerkę rotacyjną.

   Polerka oscylacyjna

   Polerki oscylacyjne to najłatwiejsze i najłatwiejsze w użytku polerki elektryczne. Mają swobodnie obracające się zespoły wrzecion, które zapobiegają przepaleniu lakieru. Używając padów o podwójnym działaniu, polerki nie powodują zawirowań. Polerki oscylacyjne są lekkie i łatwe w obsłudze. Można nimi usuwać zacieki, polerować lakier na wysoki połysk i nakładać wosk. Swobodnie obracające się wrzeciona sprawiają, że te polerki są bardzo bezpieczne podczas regularnego polerowania i woskowania.

   Polerka samochodowa — jakich padów potrzebujesz?

   Podczas polerowania będziesz potrzebować wymiennego dodatku służącego do rozprowadzania płynnego środka polerskiego lub pasty podczas ruchu. Jeśli tylko polerujesz, użyj miękkich podkładek, aby osiągnąć pożądany efekt. Jeśli chcesz naprawić rysę, to będziesz potrzebować bardziej szorstkiej podkładki. Jest to konieczne, aby optycznie rozbić krawędzie wokół rysy, umożliwiając jej wyblaknięcie. Rozmiar tu ma również znaczenie dla efektu. W przypadku narzędzia obrotowego większe pady potęgują pozytywne rezultaty. Podczas korzystania z maszyny mimośrodowej efekt zwiększa się przy użyciu mniejszych padów, ponieważ efekt oscylacji jest osłabiony.

   Jakiej pasty potrzebujesz do polerki samochodowej?

   Pasta jest dostępna w płynie w buteleczkach lub w postaci pasty w poręcznym opakowaniu. Który jest najbardziej skuteczny w polerowaniu? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Różne produkty nadają się do różnych wykończeń lakierniczych. Ważny jest nawet rodzaj lakieru. Do pasty na wysoki połysk stosuje się inne substancje niż do pasty wykańczającej. Wymagania dotyczące poszczególnych składników są kwestią gustu. Dla początkujących najlepiej jest używać małych opakowań różnych produktów, aby można było znaleźć odpowiedni. Pamiętaj, że przed użyciem pasty i polerki należy dokładnie wyczyścić powierzchnie, nad którą będziesz pracował.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.83 / 5.00 12 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-07-12
   szybko!!
   2020-03-05
   Temat załatwiony super
   pixel