Wiertarki

( ilość produktów: 28 )

   Oferta firmy Mighty Seven to bogaty asortyment wiertarek cechujących się wysoką jakością, które są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów majsterkowania. W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę hobbystycznych i profesjonalnych wiertarek. Każdy wariant z naszej oferty to najlepsza wiertarka zapewniająca szybką i wygodną pracę. Nasze wiertarki zostały wykonane z solidnych materiałów i zapewniają odpowiednią funkcjonalność, wytrzymałość i sprawność działania. Największym atutem wiertarek Mighty Seven jest ich siła i odporność na uszkodzenia. Dostępne są u nas wiertarki pneumatyczne dwukierunkowe, pistoletowe, proste lub kątowe. Spełnimy oczekiwania każdego klienta.

   Najlepsze wiertarki Mighty Seven  

   Proponujemy profesjonalne wiertarki pneumatyczne, które sprawdzą się w pracach montażowych, warsztatowych i w przemyśle. Wiertarka pneumatyczna Mighty Seven to narzędzie, które dostosuje się do wszystkich zadań związanych z wierceniem.Najlepsze wiertarki cechują się znakomitym i dopasowanym do dłoni kształtem rękojeści, uchwytami wiertarskimi najwyższej jakości oraz dużym zakresem proponowanych prędkości obrotowych. Dzięki temu sprawdzą się one jako urządzenia przeznaczone do pracy w warunkach przemysłowych do warsztatu. Są w stanie zaspokoić różne potrzeby produkcyjne. Oferowane przez MIGHTY SEVEN wiertarki sprawdzą się przy produkcji mebli, stolarki okiennej, remontach i produkcji maszyn oraz tam, gdzie jest potrzeba szybkiego i precyzyjnego wykonywania otworów.

   Wiertarki – zastosowanie

   Wiertarki o napędzie pneumatycznym marki Mighty Seven to urządzenia, które odznaczają się prostą, solidną, trwałą i niezawodną konstrukcją, która umożliwia ich zastosowanie w trudnych i ciężkich warunkach pod dużym obciążeniem w trybie pracy wielozmianowej.

   Wiertarki pneumatyczne są najczęściej stosowane podczas wytwarzania konstrukcji stalowych, produkcji obrabiarek, ciężkich maszyn budowlanych, górnictwie oraz tam, gdzie konieczne jest zestawienie niezawodności, wydajności, mocy oraz nowoczesnych rozwiązań w procesie produkcyjnym. Ich oczywistym zadaniem jest wiercenie otworów w różnych materiałach – betonie, metalu, drewnie lub tworzywach sztucznych. Wiertarki można także wykorzystać do mieszania farby czy innych substancji. 

   Parametry techniczne wiertarek

   Moc

   Jeden z najważniejszych parametrów wiertarki to moc, która podawana jest w watach [W]. Wpływa ona na komfort pracy danym urządzeniem. Im wyższa moc, tym większa jest maksymalna średnica otworów, które można wykonać. Większa moc umożliwia również wykonanie większej ilości zadań oraz lepiej dopasowuje pracę sprzętu do bieżącej czynności.

   Prędkość obrotowa

   Istotnym parametrem wiertarki do domu czy wiertarki do warsztatu jest prędkość obrotowa. Czynnik ten informuje o tym, ile obrotów na minutę wykonuje wiertło. Zazwyczaj prędkość podawana jest bez obciążenia. Wiertarki z przekładnią biegową mają podany zakres prędkości na danym biegu.

   Maksymalny moment obrotowy

   Jest to parametr podawany w niutonometrach [Nm], który ułatwia mierzenie efektywności urządzenia. Twardy moment obrotowy informuje o poziomie, przy którym praca wiertła przy pełnej prędkości zatrzymuje się przez opór materiału. Miękki moment wiertła to określenie, przy jakim maksymalnym oporze materiału wiertarka pneumatyczna nadal będzie wiercić otwór.

   Średnica wiercenia

   Wiertarka posiada określony zakres rozmiarów wierteł, którymi może się posługiwać. Determinuje to minimalne i maksymalne średnice otworów, które można wykonać z użyciem danego modelu. Z uwagi na przeznaczenie rozróżniamy wiertła do pracy:

   • w stali 
   • w betonie 
   • w drewnie
   • w tworzywie sztucznym
   • w murze 

   Warto pamiętać o tym, że do wiertarki da się włożyć większe rozmiary wierteł niż te podane w jej specyfikacji. Wiertarka może nie posiadać odpowiedniej mocy, by wykonać otwór większy niż ten, który podany jest przez producenta i możemy doprowadzić do przyspieszonego zużycia urządzenia lub do jego trwałego uszkodzenia.

   Uchwyty wiertarskie

   Do najpopularniejszych uchwytów wiertarskich zalicza się: 

   • uchwyt samozaciskowy 
   • uchwyt kluczykowy

   Uchwyt samozaciskowy umożliwia beznarzędziową wymianę wierteł. Uchwyt kluczykowy wymaga użycia klucza zaciskowego do zamocowania oraz zdemontowania wiertła/frezu. System samozaciskowy cechuje się prostym i skróconym czasem wymiany. System kluczykowy jednak często bardziej pewny. 

   Przydatne funkcje wiertarki

   Ogranicznik głębokości wiercenia

   Ogranicznik głębokości wiertła ma formę bagnetu i znajduje się równolegle do osi wiertła. Przez zacisk blokuje się go na wybranej wysokości wiertła. W sytuacji, gdy wiertło jest na wybranej głębokości, to bagnet opiera się o materiał i nie pozwala na pogłębianie otworu. Ograniczniki często posiadają podziałkę milimetrową, która umożliwia dokładne zaznaczenie głębokości otworu.

   Wiertarki i opcje zasilania

   Na rynku występują wiertarki pneumatyczne, sieciowe i akumulatorowe. Najlepsze wiertarki sieciowe charakteryzują się trwałością i korzystną ceną jednak praca nimi wymaga stałego dostępu do sieci elektrycznej.

   Wiertarka akumulatorowa cechuje się mobilnością – jest to urządzenie, które można zabrać ze sobą prawie wszędzie, należy pamiętać tylko o wcześniejszym naładowaniu akumulatora. Pojemność akumulatora przy tego typu wiertarce jest zależna od ostatecznej wagi sprzętu Najlepszą wiertarką do wiercenia otworów w miękkich materiałach, będzie ta o mniejszej pojemności akumulatora –  niższa waga akumulatora to mniejsze obciążenie dłoni operatora. Wiertarka pneumatyczna to najczęściej wybierana wiertarka do warsztatu, ale sprawdzi się też jako wiertarka w warunkach tzw. garażowych. Najlepsza wiertarka pneumatyczna zapewnia komfortową i profesjonalną pracę przy niskiej emisji hałasu i wibracji. Do jej zalet zalicza się zmianę kierunku pracy, zmienną prędkość pracy i regulowany uchwyt. Do tego typu urządzeń zalicza się wiertarki kątowe, pistoletowe czy wiertarki proste. Można spotkać także wiertarki pneumatyczne dwukierunkowe. 

   Wiertarka prosta to urządzenie, które pozwala na wykonanie otworów o niewielkich średnicach. Ta czynność powinna być wykonana z wiertarką prostą trzymaną pionowo. Wiertarki proste umożliwiają ich obsługę jedną ręką.  Wiertarka prosta to bardzo wygodne urządzenie, które ułatwi pracę w wąskich i trudno dostępnych miejscach. Wiertarki proste dostępne w naszej ofercie różnią się prędkością obrotową i mocą, przez co można je dopasować do rodzaju materiału i danego zadania. Wiertarka prosta może być wykorzystana jako sprzęt do wiercenia, polerowania, mieszania farb i lakierów, a także szlifowania szczotkami drucianymi. 

   Wiertarki kątowe są przeznaczone do pracy w miejscach o ograniczonym dostępie. Wiertarka kątowa to narzędzie różniące się od innych wiertarek kątem umieszczenia uchwytu wiertarskiego który tworzy zazwyczaj kąt prosty w stosunku do rękojeści. Dzięki temu wiertarki kątowe idealnie sprawdzają się podczas wiercenia otworów we wnękach lub narożnikach.Wiertarki dwukierunkowe to sprzęt do zastosowań z obrotami w lewo i prawo. Wiertarka dwukierunkowa jest komfortowym i praktycznym urządzeniem, które wykorzystuje się do wykonywania otworów, polerowania, szlifowania i mieszania. Wiertarka pneumatyczna dwukierunkowa dostępna w naszej ofercie to nowoczesne rozwiązanie techniczne.

   Wiertarki dwukierunkowe posiadają wiele usprawnień, które wpływają na to, że praca jest szybka i bezpieczna. Nasze wiertarki pneumatyczne dwukierunkowe wyposażone są w system sprawnej wymiany wiertła. Wiertarka pneumatyczna dwukierunkowa działa na zasilanie sprężonym powietrzem, co niweluje ryzyko porażenia prądem. Wiertarka dwukierunkowa to sprzęt, z którego można korzystać bez podłączania go do gniazdek elektrycznych. Wiertarka pneumatyczna dwukierunkowa odznacza się także dużą żywotnością, nawet przy intensywnej eksploatacji. Wiertarki dwukierunkowe to znakomite urządzenia zdające egzamin na placach budowy, w dużych warsztatach i świeżym powietrzu. Wiertarka dwukierunkowa jest jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań do użytku przemysłowego.   Klucze udarowe
   Klucze zapadkowe
   Nitownice
   Szlifierki pneumatyczne
   Szlifierki proste
   Gąbki i szlifierki polerskie
   Młoty pneumatyczne
   Narzędzia akumulatorowe
   Wkrętarki
   Nożyce do blachy
   Piły pneumatyczne
   Pistolety pneumatyczne
   Pistolety do przedmuchiwania
   Odwadniacze i naolejacze
   Przewody pneumatyczne oraz węże
   Balansery
   Nasadki udarowe
   Akcesoria pneumatyczne


   Zaufane Opinie IdoSell
   4.83 / 5.00 12 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2023-02-27
   sprawnie i bezproblemowo
   2020-03-05
   Temat załatwiony super
   pixel